طراحی سایت
X

مقالات و دانستنی‌هایی جالب عطر و ادکلن

ویکی شقایق مقالات

در این صفحه می توانید اطلاعات عمومی خود را درباره شرکت های عطر سازی، تولد برندهای معروف عطر جهان، چگونگی ساخت عطرها و .... بالا ببرید. در این مقالات ناگفته هایی می خوانید که دانستن آنها خالی از لطف نیست و تاریخچه ای از گذشته و اصالت عطرها و ادکلن های مختلف را بیان می کند. هم اکنون با استفاده از فهرست سمت راست مقالات مورد نظر خود را پیدا کنید و با کلیک روی آنها جزئیات بیشتری را در سمت چپ مطالعه نمایید:

گل یخ 

گل یخ 


  • تعداد بازدید: 1423
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

گل یخ 

برای اینکه درباره عطر گل یخ آشنایی پیدا کنید ابتدا لازم می دانیم که گل یخ را به طور مختصر به شما معرفی کنیم. گل یخ گیاهی چند ساله است که به صورت بوته یا درختچه بوته ای کوچک با ساقه های چوبی به بلندی 2تا 3 متر، برگ های آن تخم مرغی نوک تیز در تماس با انگشتان زبر و خشن و فوق العاده معطر است. گل های یخ زرد کم رنگ و داخل گل قرمز ارغوانی می باشد. برگ های گل های یخ معطر بوده و در زمستان شکفته می شوند.
 میوه این گل کوزه ای شکل درشت خاکستری مایل به قهوه ای و اوایل تابستان می رسد. برگ های گل یخ نیم خزان است و معمولا تا اواسط زمستان روی شاخه ها می ماند و برگ های تازه در اوایل بهار ظاهر می شوند. تکثیر گل یخ از طریق کاشت بذر و خوابانیدن آن صورت می گیرد که پس از چند روز معمولا جوانه از خاک خارج می شود.
گل یخ از خطه چین و ژاپن برخاسته و در سایر مناطق دنیا انتشار یافته است. در ایران در باغ ها پرورش داده می شود. گل یخ به آفتاب زیاد و مستقیم احتیاج دارد و معمولا در کنار پرچین یا دیوار کاشته می شود که متکی شود. چند سال پس از کاشت شروع به گل دادن می نماید.

عطر گل یخ کریستین دیور 

عطر گل یخ یک عطر واقعی از رایحه گل های یخ که بسیار خوشبو و دلنشین می باشد. با استشمام بوی آن مجذوب رایحه خوشبو و دلنشین آن خواهید شد. این عطر درجه یک از برند کریستین دیور می باشد. عطر گل یخ کریستین دیور رایحه ای خوشبو داشته و بسیار ملایم و دلنشین می باشد. همچنین جالب است بدانید که این عطر با رایحه گل بسیار دلنشین و همه پسند است. این رایحه بسیار طبیعی به نظر می رسد طوری که انگار در اتاقی پر از گل های یخ حضور دارید.عطر اسکیپ زنانه همانطور که از نامش پیداست یکی از گل های زمستانی است که در فصل سرما شکوفه می کند. گل های زمستانی اگرچه نسبت به گل های بهاری قشنگ نیستند ولی رایحه بسیار زیبا و دلنشین دارند.

عطر مردانه با نت گل یخ 

رایحه ی عطر گل یخ کاملا خطی است بدین معنا که بطور کل رایحه ی آن از ابتدا تا به انتها به یک فرم بوده و اصطلاحا آمریکایی فرم می باشد, در شدت رایحه عطر نوسان ایجاد خواهد شد بصورتی که به مرور زمان عطر ملایم تر می شود و رایحه ی بسته ای دارد که پس از مدت کمی خود را نمایان و قابل درک می کند. همچنین این عطر غیرقطبی است بدین معنا که رایحه ای رایج دارد و با اکثریت سلیقه ها سازگار میباشد که از ریسک کمی برای هدیه دادن برخوردار است.

خرید عط گل یخ 

برای خرید بهترین رایحه گل یخ می تواند به سایت و صفحه عطر شقایق مراجعه کنید.

 

 


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print
عطر روغنی  

عطر روغنی  

چنانچه که شما هم در گیر  خرید عطر روغنی  هستید با ما همراه باشید تا همه چیز را راجع به عطرهای روغنی بدانید. عطر آمیزه ای از روغن هایی اسانس, ترکیبات ...

مشاهده مشروح مقاله
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان  بخش دوم

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان بخش دوم

مشاهده مشروح مقاله
انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

مشاهده مشروح مقاله
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

مشاهده مشروح مقاله