طراحی سایت
X

مقالات و دانستنی‌هایی جالب عطر و ادکلن

ویکی شقایق مقالات

در این صفحه می توانید اطلاعات عمومی خود را درباره شرکت های عطر سازی، تولد برندهای معروف عطر جهان، چگونگی ساخت عطرها و .... بالا ببرید. در این مقالات ناگفته هایی می خوانید که دانستن آنها خالی از لطف نیست و تاریخچه ای از گذشته و اصالت عطرها و ادکلن های مختلف را بیان می کند. هم اکنون با استفاده از فهرست سمت راست مقالات مورد نظر خود را پیدا کنید و با کلیک روی آنها جزئیات بیشتری را در سمت چپ مطالعه نمایید:

آشنایی با لاین عطرسازی Welton London

آشنایی با لاین عطرسازی Welton London


  • تعداد بازدید: 171
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

 

Welton London یکی از نام های تازه وارد دنیای عطرهای هنری و سفارشی است که توسط عطرساز گزیده کار و توانای انگلیسی با نام John-Paul Welton پایه گذاری شده است. جان پائول ولتون عطرساز انگلیسی ساکن گرس فرانسه است که در طراحی و ساخت عطرهای سفارشی که از روایحی غنی و متفاوت بهره می برند؛ سابقه ای طولانی دارد. او مجموعه های متعددی را برای برندهای مطرح و فروشگاه های معتبر طراحی کرده است که از میان آن ها می توان به ساخت مجموعه ای از شمع های معطر و روایح امضا برای Harrods London، Christian Lacroix، Le K2 Palace، Courrèges و Karl Lagerfeld اشاره کرد.

با سفر به سرزمین های مختلف و آشنایی با فرهنگ ها و تمدن های بزرگ، ولتون از نیروی جادویی عطر و مواد معطر گرانبها در این فرهنگ ها الهام گرفته و تصمیم به ساخت مجموعه ای از روایح پالوده و غنی گرفت. استفاده بدون محدودیت از مواد طبیعی گرانبها در چارچوب نگاهی هنرمندانه و ادبی به عطرسازی، ولتون را موفق به خلق روایحی اسرار آمیز، نافذ و روحنواز ساخته است که سطح بالایی از استانداردهای عطرسازی هنری و لوکس را به نمایش می گذارند. عطرهای ولتون سفری به ریشه های تاریخی عطر و نمایش مسحورکننده ای از ابعاد مختلف یک رایحه استاد-ساز هستند. این روایح بر اساس تکنیک های کلاسیک عطرسازی در نقاط مختلف جهان همچون خاورمیانه، مصر، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا، و تلفیق این شیوه ها با تفکرات مدرن و مستقل جان پائول ولتون ساخته شده اند.

تا به امروز چهارده عطر نفیس از سوی این خانه معرفی شده اند که در قالب سه مجموعه Eau de Toillete، Eau de Parfum و Tea Collection در دسترس مخاطبان قرار گرفته اند. تمامی مراحل ساخت عطرها، از عصاره گیری مواد اولیه تا ساخت رایحه نهایی و طراحی بطری ها، تحت نظر پائول ولتون و در نهایت ظرافت و دقت در پرداخت به تمامی جزییات در بالاترین سطح کیفی انجام می گیرند.


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان  بخش دوم

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان بخش دوم

مشاهده مشروح مقاله
انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

مشاهده مشروح مقاله
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

مشاهده مشروح مقاله
رایحه عطر گل یاس

رایحه عطر گل یاس

مشاهده مشروح مقاله