طراحی سایت
X

مقالات و دانستنی‌هایی جالب عطر و ادکلن

ویکی شقایق مقالات

در این صفحه می توانید اطلاعات عمومی خود را درباره شرکت های عطر سازی، تولد برندهای معروف عطر جهان، چگونگی ساخت عطرها و .... بالا ببرید. در این مقالات ناگفته هایی می خوانید که دانستن آنها خالی از لطف نیست و تاریخچه ای از گذشته و اصالت عطرها و ادکلن های مختلف را بیان می کند. هم اکنون با استفاده از فهرست سمت راست مقالات مورد نظر خود را پیدا کنید و با کلیک روی آنها جزئیات بیشتری را در سمت چپ مطالعه نمایید:

Jacques Cavallier

Jacques Cavallier


" ژاک کاوالیه " در "گراس" ( پایتخت عطرسازی دنیا ) به دنیا آمده است ، در خانواده ای که از قرن 15 در این شهر سکونت داشتند ، پدر و پدر بزرگش نیز عطار بودند . به گفته ی خودش ، از پدرش درس های خوبی در رابطه با مواد اولیه ی طبیعی گرفته و تاکید دارد که رز ، عود ، یاس و گل پرتقال از مهمترین مواد در عطاری هستند .

  • تعداد بازدید: 373
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

او تحصیلاتش را در"دانشگاه نیس" در رشته ی "زبان انگلیسی" و "اسپانیایی" به اتمام رساند . اگرچه "ژاک کاوالیه" اطلاعات ارزشمندی درباره ی مواد اولیه ی طبیعی دارد ولی موفقیتش را مدیون استفاده از مواد اولیه ی صنعتی میداند ، مانند : "methylbenzodioxepinone" که در Acqua di Gio و L'Eau d'Issey بکار گرفته است . این همان رایحه ی هندوانه ای و دریایی است که پایه ی همه عطرهای این سبک است و "کاوالیه" از اولین کسانی بود که آنرا با دیگر مواد اولیه معطر ترکیب کرد . ژاک کاوالیه از سال 2012 به عنوان عطار مخصوص گروه "لویی ویتون" همراه با "فرانسوا دماشی" مشغول بکار است . او در سال 2004 جایزه ی بهترین عطر که "کُتی" نامیده میشود را از آن خود کرد .


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print
عطر روغنی  

عطر روغنی  

چنانچه که شما هم در گیر  خرید عطر روغنی  هستید با ما همراه باشید تا همه چیز را راجع به عطرهای روغنی بدانید. عطر آمیزه ای از روغن هایی اسانس, ترکیبات ...

مشاهده مشروح مقاله
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان  بخش دوم

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان بخش دوم

مشاهده مشروح مقاله
انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

مشاهده مشروح مقاله
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

مشاهده مشروح مقاله