طراحی سایت
X

مقالات و دانستنی‌هایی جالب عطر و ادکلن

ویکی شقایق مقالات

در این صفحه می توانید اطلاعات عمومی خود را درباره شرکت های عطر سازی، تولد برندهای معروف عطر جهان، چگونگی ساخت عطرها و .... بالا ببرید. در این مقالات ناگفته هایی می خوانید که دانستن آنها خالی از لطف نیست و تاریخچه ای از گذشته و اصالت عطرها و ادکلن های مختلف را بیان می کند. هم اکنون با استفاده از فهرست سمت راست مقالات مورد نظر خود را پیدا کنید و با کلیک روی آنها جزئیات بیشتری را در سمت چپ مطالعه نمایید:

Geza Schoen

Geza Schoen


"گِزا شون" متولد شهر "کَسل-آلمان" است ، پدر و مادرش هر دو معلم مدرسه بوده اند و به قول خودش کودکی بسیار شادی را گذرانده است . در جواب سوالی راجع به شخصیت خود می گوید : "من را همه دوست دارند ، چون همیشه شاد ، احساساتی ، راحت و بی خیال ، تنبل و بذله گو هستم ."

  • تعداد بازدید: 886
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

 از خاطرات مهمی که بر او تاثیر زیادی داشته بازدیدش از لابراتوار و مواد اولیه ی شرکت "سیمرایز-Symrise" در پاریس بود . وقتی که وارد اتاق مخصوص نگهداری مواد کمیاب و ممنوعه شد ، اتاقی پر از نمونه های "امبرگریس از نهنگ" و مواد طبیعی عجیب وغریب دیگر را هیچوقت از یاد نمی برد .او نمی داند چه آینده ای در انتظار عطرسازی است، چون جامعه ی عطرسازی ، چندین دهه درحال کشمکش با سازمان "IFRA" است و هروقت استفاده از موادی ممنوع یا محدود میشود ، دیدگاه و چالش های جدیدی را بهمراه می آورد . به گفته ی او ، متاسفانه بسیاری از مواد اولیه ی مهم و با ارزش عطرسازی ممنوع شده است ، مثل : خزه ، مشک و مواد حیوانی ، سوسن و ... به همین دلیل ، از نظر او در چند سال اخیر ، عطر جدیدی که دارای قلب و روح واقعی باشد کمتر دیده شده است ، او می گوید : ""به خصوص بعضی از برندهای معروف ، مثل کارخانه ی سری سازی ، عطرهای متوسط را روانه ی بازار می کنند .""

 

 

 


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print
عطر روغنی  

عطر روغنی  

چنانچه که شما هم در گیر  خرید عطر روغنی  هستید با ما همراه باشید تا همه چیز را راجع به عطرهای روغنی بدانید. عطر آمیزه ای از روغن هایی اسانس, ترکیبات ...

مشاهده مشروح مقاله
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان  بخش دوم

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان بخش دوم

مشاهده مشروح مقاله
انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

مشاهده مشروح مقاله
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

مشاهده مشروح مقاله