طراحی سایت
X

مقالات و دانستنی‌هایی جالب عطر و ادکلن

ویکی شقایق مقالات

در این صفحه می توانید اطلاعات عمومی خود را درباره شرکت های عطر سازی، تولد برندهای معروف عطر جهان، چگونگی ساخت عطرها و .... بالا ببرید. در این مقالات ناگفته هایی می خوانید که دانستن آنها خالی از لطف نیست و تاریخچه ای از گذشته و اصالت عطرها و ادکلن های مختلف را بیان می کند. هم اکنون با استفاده از فهرست سمت راست مقالات مورد نظر خود را پیدا کنید و با کلیک روی آنها جزئیات بیشتری را در سمت چپ مطالعه نمایید:

David Apel

David Apel


" دیوید اپل " حرفه ی خود را از 18 سالگی با کار در لابراتوار شرکت "ژیودان Givaudan" آغاز نمود و علاقه ی بسیاری به مواد اولیه ی عطاری پیدا کرد . همسر دیوید ، "کارولین سابا" نیز به حرفه ی عطاری مشغول است . دیوید یکی از عطاران معتبر و درجه یک بشمار می آید و بسیاری جوایز معتبر ، از جمله جایزه ی "فی فی FIFI" را از آن خود کرده است .

  • تعداد بازدید: 337
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

او در سال 1991 ، جایزه ی بهترین عطار جوان را از "مجمع عطاران آمریکا" دریافت نمود . دیوید به مدت 7 سال در شرکت " Fine Fragrance Creation " در پاریس کار کرد و سپس به آمریکا رفت و شعبه ای از این شرکت را در آمریکا افتتاح نمود . سپس در سال 2001 برای مدیریت بخش عطریات عالی به "ژیودان" بازگشت . او از سال 2007 ، بعنوان استاد و مدیر در شرکت "سیمرایز Symrise" مشغول به کار است . او نقش عطار را بصورت حضور در پشت صحنه و به اصطلاح غیر قابل رویت در همه ی مراحل زندگی میستاید و علاقه ای به شناخته شدن نشان نمیدهد . به گفته ی او ، ما اغلب توجه را با قدرت همسان میدانیم ولی در حقیقت ، قدرتمندان واقعی همیشه در پشت صحنه قرار دارند .


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print
آشنایی با عطرساز

آشنایی با عطرساز

مشاهده مشروح مقاله
آشنایی با نت های عطرسازی

آشنایی با نت های عطرسازی

آشنایی با نت های عطرسازی  

مشاهده مشروح مقاله
عطر های طبیعی

عطر های طبیعی

مشاهده مشروح مقاله
آشنایی با نت های عطرسازی (قسمت دوم)

آشنایی با نت های عطرسازی (قسمت دوم)

مشاهده مشروح مقاله