طراحی سایت
X

مقالات و دانستنی‌هایی جالب عطر و ادکلن

ویکی شقایق مقالات

در این صفحه می توانید اطلاعات عمومی خود را درباره شرکت های عطر سازی، تولد برندهای معروف عطر جهان، چگونگی ساخت عطرها و .... بالا ببرید. در این مقالات ناگفته هایی می خوانید که دانستن آنها خالی از لطف نیست و تاریخچه ای از گذشته و اصالت عطرها و ادکلن های مختلف را بیان می کند. هم اکنون با استفاده از فهرست سمت راست مقالات مورد نظر خود را پیدا کنید و با کلیک روی آنها جزئیات بیشتری را در سمت چپ مطالعه نمایید:

Anais Biguine

Anais Biguine


تجربه کاری " آناییز بیگین " ، محدود به ارتباطات ، بازاریابی و مدیریت هنری بوده است . او بعد از یک سفر کوتاه و فراموش نشدنی با فرزندانش ، برای دیدن خانه ی "ویکتور هوگو" در شهر "گرنسی - Guernsey" و خاطره ای بس خوشایند و الهام بخش ، تصمیم گرفت تا این تجربه ی دلپذیر را به گونه ای ماندگار نماید .

  • تعداد بازدید: 465
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

همه چیز ناگهانی و بدون برنامه شروع شد . به همراه شهامت ِ آزمایش و تجربه ی یک مبتدی بر روی این ایده که با خلق یک عطر ، این خاطره را برای همیشه حفظ کند ، ولی با نتیجه ای شگفت انگیز . بعد از آن ، ایده ی ساختن اشیاء معطر ، با الهام از دیگر نویسندگان مورد علاقه اش مانند : George Sand, Colette, Zweig Oscar Wilde, Edith Wharton این تجربه همچنان ادامه یافت و با موفقیت بسیار روبرو شد . بدین ترتیب او علاقه اش به ادبیات را به یک ایده ی متعالی تبدیل نمود و سری محصولات معطر شامل شمع ، کرمهای بدن و عطریات را با الهام از نویسندگان معروف و شخصیت های رمان هایشان ، آفرید .


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print
عطر روغنی  

عطر روغنی  

چنانچه که شما هم در گیر  خرید عطر روغنی  هستید با ما همراه باشید تا همه چیز را راجع به عطرهای روغنی بدانید. عطر آمیزه ای از روغن هایی اسانس, ترکیبات ...

مشاهده مشروح مقاله
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان  بخش دوم

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان بخش دوم

مشاهده مشروح مقاله
انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

انتخاب عطر بر اساس نوع پوست

مشاهده مشروح مقاله
بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

بهترین عطرهای نیش و آرتیستیک مناسب فصل زمستان (بخش اول)

مشاهده مشروح مقاله