طراحی سایت
X
ورا وانگ - Vara Wang

ورا وانگ - Vara Wang


ورا وانگ (Vara Wang) یک طراح مد آمریکایی چینی الاصل است که به خاطر تولید لباس عروس معروف شده است.

  • تعداد بازدید: 3565
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

وانگ ابتدا بعنوان یک اسکیت باز به شهرت و موفقیت دست یافت، اما وقتی به بازی های المپیک راه نیافت، ورزش را کنار گذاشت و وارد صنعت مد و در سن 23 سالگی به جوانترین ویراستار مجله Vogue تبدیل شد. وقتی در سال 1985 همکاری با این مجله را رها کرد تصمیم گرفت بعنوان مدیر طراحی شرکت رالف لارن مشغول به کار شود، اما دو سال پس از آن موفق شد شرکت خود را تاسیس کند.
ورا وانگ سالن طراحی خود را در هتل چارلی نیویورک در سال 1990 افتتاح کرد، و به یکی از گزینه های برتر طراحان لباس عروس تبدیل شد. لباس های عروسی که او طراحی می کرد توسط بسیاری از چهره های معروف پوشیده و استفاده می شد از جمله Victoria Beckham, Jennifer Lopez, Sharon Stone و Kate Hudson. لباس های عروس ورا وانگ همچنین در شو تلویزیونی و فیلم های «Sex and the City» به نمایش در می آمد. این لباس ها به خاطر استفاده از پارچه های لوکس، شکل ساده و توجه به جزئیات و تزئینات ریز بسیار قابل توجه هستند.
خط تولید شرکت ورا وانگ شامل عینک های آفتابی، کفش، خز، اجناس خانگی و لباس های حاضری می شود. عطریجات آن با همکاری Coty تولید می شوند. اولین عطر تولیدی وی که یک عطر زنانه بوده و نام ورا وانگ بر روی آن حک شده در سال 2002 روانه بازار شد. عطر مشابه آن برای استفاده آقایان است که در سال 2004 راه اندازی شد. عطریجات ورا وانگ دارای طرح های عروس است مانند Sheer Veil (2005) و Bouquet (2008). موفق ترین عطر تولیدی وانگ تا امروز Princess بوده که در سال 2006 برای استفاده خانم های جوان وارد بازار شد و بسیار مورد استقبال واقع شده است. 
شرکت عطرسازی ورا وانگ تاکنون 16 نوع عطر را طراحی کرده است. اولین عطر این شرکت در سال 2002 و جدیدترین آن در سال 2013 تولید شده است. عطریجات ورا وانگ با همکاری عطرسازانی مانند Harry Fremont, Ilias Ermenidis, Firmenich, Stephen Nilsen, Pascal Gaurin, Calice Becker, Jean-Claude Delville و IFF تولید می شود.


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print