طراحی سایت
X
نارسیسو رودریگز - Narciso Rodriguez

نارسیسو رودریگز - Narciso Rodriguez


نارسیسو رودریگز (Narciso Rodriguez III) یک طراح مد آمریکایی از نژاد کوبایی است.

  • تعداد بازدید: 314
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

. رودریگز که در نیوجرسی متولد شده در مدرسه طراحی معروف Parsons به تحصیل در زمینه مد پرداخت. فعالیت اولیه و مستقل خود را در شرکت های مختلف ایالت نیویورک، کار موقت در شرکت Anne Klein (که نام مدیر سابق آن Donna Karen است) و نیز شرکت Calvin Klein آغاز کرد.
سال 1995 یک سال موفق برای رودریگز بشمار می رود. او بعنوان مدیر طراحی در شرکت TSE نیویورک مشغول به کار شد، و همزمان بعنوان مدیر طراحی شرکت Cerruti در پاریس فعالیت می کرد، جائیکه او لباس های عروس معروف خود را برای دوستش کارولین به ست طراحی می کرد تا با جان کندی ازدواج کند. 
این موفقیت منجر به شکل گیری برند Narciso Rodriguez شد که به اولین مجموعه تولیدی او در سال 1997 شکل داد. رودریگز جایزه بهترین طراح جوان را از Vogue/VH1 و شورای طراحان مد در آمریکا دریافت کرد.
در سال 1997، شرکت Loewe نیز رودریگز را بعنوان مدیر طراحی البسه زنانه موسوم Women's Ready to Wear Collection  به استخدام درآورد. 
رودریگز به خاطر مجموعه تولیدیش در سال 2001 مجدداً به ایالات متحده آمریکا بازگشت تا اینکه در سال 2002 و 2003 موفق به دریافت جایزه «طراح سال» از شورای طراحان مد آمریکا گردید.
نام رودریگز بار دیگر با تولید مجموعه لباس های بهاری 2009 و پوشیدن یکی از این لباس های معروف توسط بانوی نخست مایکل اوباما برای مراسم معارفه رئیس جمهور منتخب آمریکا باراک اوباما رونق گرفت.
نارسیسو رودریگز اولین عطر خود را موسوم به For Her با همکاری برند بین المللی و معروف Shiseido's Beaute Prestige در سال 2003 تولید کرد. همتای مردانه آن یعنی عطر For Him نیز در سال 2007 روانه بازار شد.
شرکت تولید عطر نارسیسو رودریگز اکنون 18 عطر را تولید می کند. اولین عطر را در سال 2004 و جدیدترین آن را در سال 2013 تولید کرد. عطریات نارسیسو رودریگز با همکاری عطرسازان و پرفیومرهایی مانند Alberto Morillas, Christine Nagel, Francis Kurkdjian و Aurelien Guichard تولید و عرضه می شوند.

 


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print