طراحی سایت
X
موشینو - Moschino

موشینو - Moschino


موشینو (Moschino) یک مزون طراحی ایتالیایی است که در سال 1983 توسط Franco Moschino تاسیس یافت.

  • تعداد بازدید: 239
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

این برند به خاطر طراحی های رنگی، شاد و نامتعارف واستقبال عمومی مورد توجه بوده است. این شرکت دارای سه خط تولید است، Moschino  (پوشاک مردانه و زنانه)، Moschino Cheap and Chic (خط تولید لباس های زنانه دوم که در سال 1988 تاسیس یافت) و Love Moschino (که سابق بر این به خاطر فروش البسه جین به Moschino Jeans معروف بود). این شرکت همچنین به عرضه لوازم، جواهرات، لوازم آرایشی و زیبایی و نیز عطریجات می پردازد، و در سال 2010 یک هتل را بنام Maison Moschino افتتاح نمود.
موسس شرکت یعنی فرانکو موشینو در سال 1994 از دنیا رفت، و از آن پس شرکت تحت مدیریت خلاقانه دوست و همکارش یعنی روزلا جاردینی هدایت می شود.
اولین عطر موشینو Moschino for Women نام داشت که در سال 1987 تولید شد. این عطر یک عطر زنانه بود. اما نسخه مردانه همین عطر بنام Moschino for Men در سال 1990 به تولید رسید، و شرکت در هر دو شعبه خود یعنی Moschino  و Cheap and Chic  به تولید عطریجات زنانه و مردانه مشغول شده است. 
موشینو در حال حاضر 16 نوع عطر تولید می شود که اولین آن در سال 1987 و تازه ترین آن در سال 2012 وارد خط تولید شده است. عطریجات موشینو با همکاری عطرسازانی مانند Olivier Cresp, Vincente Marcello, Olivier Polge, Ilias Ermenidis, Nathalie Lorson, Antoine Maisondieu و Olivier Pescheux تولید و عرضه می شوند.

 


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print