طراحی سایت
X
گل یخ 

گل یخ 


  • تعداد بازدید: 212
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

گل یخ 

برای اینکه درباره عطر گل یخ آشنایی پیدا کنید ابتدا لازم می دانیم که گل یخ را به طور مختصر به شما معرفی کنیم. گل یخ گیاهی چند ساله است که به صورت بوته یا درختچه بوته ای کوچک با ساقه های چوبی به بلندی 2تا 3 متر، برگ های آن تخم مرغی نوک تیز در تماس با انگشتان زبر و خشن و فوق العاده معطر است. گل های یخ زرد کم رنگ و داخل گل قرمز ارغوانی می باشد. برگ های گل های یخ معطر بوده و در زمستان شکفته می شوند.
 میوه این گل کوزه ای شکل درشت خاکستری مایل به قهوه ای و اوایل تابستان می رسد. برگ های گل یخ نیم خزان است و معمولا تا اواسط زمستان روی شاخه ها می ماند و برگ های تازه در اوایل بهار ظاهر می شوند. تکثیر گل یخ از طریق کاشت بذر و خوابانیدن آن صورت می گیرد که پس از چند روز معمولا جوانه از خاک خارج می شود.
گل یخ از خطه چین و ژاپن برخاسته و در سایر مناطق دنیا انتشار یافته است. در ایران در باغ ها پرورش داده می شود. گل یخ به آفتاب زیاد و مستقیم احتیاج دارد و معمولا در کنار پرچین یا دیوار کاشته می شود که متکی شود. چند سال پس از کاشت شروع به گل دادن می نماید.

عطر گل یخ کریستین دیور 

عطر گل یخ یک عطر واقعی از رایحه گل های یخ که بسیار خوشبو و دلنشین می باشد. با استشمام بوی آن مجذوب رایحه خوشبو و دلنشین آن خواهید شد. این عطر درجه یک از برند کریستین دیور می باشد. عطر گل یخ کریستین دیور رایحه ای خوشبو داشته و بسیار ملایم و دلنشین می باشد. همچنین جالب است بدانید که این عطر با رایحه گل بسیار دلنشین و همه پسند است. این رایحه بسیار طبیعی به نظر می رسد طوری که انگار در اتاقی پر از گل های یخ حضور دارید.عطر اسکیپ زنانه همانطور که از نامش پیداست یکی از گل های زمستانی است که در فصل سرما شکوفه می کند. گل های زمستانی اگرچه نسبت به گل های بهاری قشنگ نیستند ولی رایحه بسیار زیبا و دلنشین دارند.

عطر مردانه با نت گل یخ 

رایحه ی عطر گل یخ کاملا خطی است بدین معنا که بطور کل رایحه ی آن از ابتدا تا به انتها به یک فرم بوده و اصطلاحا آمریکایی فرم می باشد, در شدت رایحه عطر نوسان ایجاد خواهد شد بصورتی که به مرور زمان عطر ملایم تر می شود و رایحه ی بسته ای دارد که پس از مدت کمی خود را نمایان و قابل درک می کند. همچنین این عطر غیرقطبی است بدین معنا که رایحه ای رایج دارد و با اکثریت سلیقه ها سازگار میباشد که از ریسک کمی برای هدیه دادن برخوردار است.

خرید عط گل یخ 

برای خرید بهترین رایحه گل یخ می تواند به سایت و صفحه عطر شقایق مراجعه کنید.

 

 


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print
مشاوره آنلاین