طراحی سایت
X
معرفی لاین عطرسازی Leng ling

معرفی لاین عطرسازی Leng ling


معرفی لاین عطرسازی Lengling

  • تعداد بازدید: 315
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

 

Lengling خانه عطرسازی نیش و مستقل آلمانی است که فعالیت های خود را از سال 2014 و در شهر مونیخ آغاز کرده است. این لاین، نخستین تولید کننده عطرهای لوکس و هنری در مونیخ است که توسط زوج هنرمند آلمانی به نام های Ursula Lengling و Christian Lengling مدیریت می شود. تمام مراحل ساخت عطرهای لِنگ لینگ با استفاده از مواد طبیعی و با دست انجام می گیرد. طراحی جعبه عطرها و نیز درب های چشم نواز و شکیل بطری هر عطر با الهام از نمادهای شهر مونیخ توسط طراحان حرفه ای انجام می پذیرد. ترکیب نهایی هر عطر با صرف دقت و وسواس هنری بالا پس از طی مراحل مختلف، با استفاده از مرغوب ترین اسانس ها و روغن ها که از مواد طبیعی تهیه شده اند؛ ساخته می شود.

خانه عطرسازی لنگ لینگ بر اساس عشق و شیفتگی بی انتهای طراحان و بنیانگذاران آن به هنر عطرسازی، ارائه گر روایحی ممتاز و متمایز به مخاطبان این عرصه است. الهام از سفر به سرزمین های مختلف و تجربه های متفاوت هیجان بر انگیز، رویکرد ویژه خالقان عطرهای این خانه را شکل داده است. رویکردی مبتنی بر بکارگیری نوت ها و فضاهای بویایی متضاد در هر عطر. بر این اساس، روایح متضاد و متناقض برای ترکیب یک عطر در نظر گرفته می شوند که ارائه گر تقابل هایی از جنس تاریکی و نور، لطافت و سرسختی، آرامش و طغیان، شورِ وحشی طبیعت و نظم فضاهای شهری، سنت و مدرنیته و... هستند. این فراز و نشیب های متناقض، مخاطب را به سفر در دنیایی چالش بر انگگیز و بکر دعوت کرده و در پایان، به زیبایی یکدیگر را تکمیل کرده و به کمال می رسانند. پرداخت دقیق هنرمندان این خانه عطرسازی به تمامی جزییات و ظرائف، از عطرهای لنگ لینگ خاطره بویایی بیاد ماندنی و متفاوتی برای مخاطبان رقم خواهد زد.

این مجموعه از سال 2015 تا به امروز 12 رایحه طراحی و ارائه کرده است که در قالب دو مجموعه عطر و خوشبو کننده موی سر عرضه شده اند.


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print
مشاوره آنلاین