طراحی سایت
X
عطر شقایق  طرح – معرفی

عطر شقایق طرح – معرفی


مجموعه شقایق امسال وارد چهلمین سال فعالیت خود می شود. مجموعه ای که از حیث سابقه کار طولانی خود در این خصوص، بواقع کارنامه ای درخشان و متفاوت داشته است. چهل سال فعالیت مستمر در طی چهار دهه از تاریخ معاصر ما با تمام نشیب ها و فرازها. و این نبوده است مگر بواسطه علاقه و اعتمادی دو جانبه بین این مجموعه و تک تک عزیزانی که همراه و پیگیر و انگیزه بخش این مجموعه بودند.

بدین اعتبار و ورود به پنجمین دهه فعالیت شقایق سرفصل های ویژه ای زین پس با همراهی شما عزیزان میسر خواهد شد.

  • تعداد بازدید: 37
  • تعداد نظرات ارسالی: 0

 

عرصه عطریات در حال حاضر یکی از جذاب ترین، ظریف ترین و در عین حال متفاوت ترین موضوعات است. عطریات هم بعنوان یک هنر شناخته می شود و هم یک صنعت که روز به روز، فناوری و دانش، روش های ساخت و عرضه آن را تحت تأثیر قرار می دهد. از یکسو یک فعالیت عظیم و سودآور برای کمپانی های عظیم جهانی است و از دیگر سو برای معدودی خانه های عطر و عطاران، جنبه ای تماماً هنری و خلاقانه دارد و بسیاری علاقمندان نیز تنها بعنوان یک ذوق لطیف به آن می پردازند. حتی برندها و خانه های عطری جهان طبق تعریف متداول به Designer و Nich ، تقسیم می شوند.

مجموعه شقایق طی این سال های طولانی، رویکرد و سلایق علاقه مندان را مد نظر قرار داده و بویژه این روش منحصر بفرد را از سال ها پیش در دستور کار قرار داد تا الف) بر حسب کیفیت کارهای ارزشمند و جدید و ب) معرفی تنوع عظیم جهان روایح، کارها را به مشتریان این بوتیک ، همگام با معرفی جدیدترین عطرها (علیرغم محدودیت های هر مجموعه) و لوازم آرایشی معرفی کند. 

هر مجموعه ای به هر حال، از بین این حجم عظیم نام ها و برندها، ناگزیر بنا بر تقاضا و تمایل بازار، انتخاب بهترین ها را به عنوان اصل قرار می دهد.

مدیریت شقایق از این پس تغییرات خاصی را به منظور بهینه سازی در این عرصه اعمال می کند تا علاقمندان بتوانند در شرایط کنونی ، به بیشترین و با کیفیت ترین خدمات دست یابند.

1)     عرصه عطریات آرتیستیک با تکیه بر مواد و روش های خاص رایحه گیری، مسلم است که با قیمت تمام شده بالاتر نسبت به عطریات متداول و دیزاینری به دست مصرف کنندگان می رسد. لذا ظرائف خاصی در عطریات آرتیستیک وجود دارد. ما این مهم را در خصوص علاقمندان خاص عطرهای هنری لحاظ داشته ایم و اولاً علیرغم افزایش 300 درصدی قیمت ارز (تا کنون) ، هیچ یک از عطریات آرتیستیک مجموعه شقایق به هیج وجه افزایش قیمت تا انطباق کامل با قیمت ارز نداشته است.

2)     با توجه به این که عطریات مطابق عرف معمول به عطریات دیزاینری و عطریات آرتیستیک تقسیم می شود؛ لذا علاقه علاقمندان عرصه آرتیستیک عطرها و دغدغه هنری آنان بشکل پر رنگی مدنظر مجموعه شقایق قرار گرفته و «ارائه عطریات نیش، با تخفیف های به مراتب بیشتری» همراه خواهد بود.

3)     علیرغم محدودیت ها با توجه به خریدهای آنلاین و نوع رایحه مطبوع شما، سمپل هایی از دیگر عطرهای یک برند و یا نمونه های مورد تمایل شما همراه عطر ارسال می شود تا عزیزان امکان انتخاب عطر مورد نظر خویش را براحتی هر چه تمام تر داشته باشند.

4)     تنوع عظیم برندها و خانه های عطر هنری را تا حد امکان لحاظ داشته ایم و بیشترین و متنوع ترین کالکشن های عطر را فراهم می آوریم و از این پس بخش سفارش عطرهای ویژه را بشکل جدید آن در اختیار خواهید داشت.


ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
print