طراحی سایت
X

راهنمای خرید عطر و پرسش‌های متداول از شقایق ۲

ویکی شقایق راهنما
 • راهنمای استفاده از سایت

  کاربر گرامی؛ در این صفحه تلاش کرده ایم تا به پرسش های متداولی که از ما می شود پاسخ دهیم تا جستجو، انتخاب و خرید شما به سادگی صورت پذیرد. پرسش های شما را به زبان ساده و خلاصه شرح می دهیم و تلاش می کنیم ابهامی باقی نماند.

  ثبت پرسش جدید
  ثبت پرسش جدید
 • تالار گفتگوی شقایق ۲

  تالار گفتگو، محلی برای طرح سوالات شما است. فروشگاه شقایق با هدف توسعه دانش عطرشناسی علاقه‌مندان به عطر، علاوه بر ایجاد بانک اطلاعاتی دقیقی از بهترین عطرهای جهان و امکان خرید آنلاین، پاسخگوی پرسش‌های تخصصی شما است.

  ورود به تالار گفتگو
  تالار گفتگو

پاسخ به پرسش‌های متداول

چگونه از فروشگاه شقایق خرید کنیم

پرسش‌های متداول درباره کار با سایت، ثبت نام، استفاده از فروشگاه و همچنین اصطلاحات آمده در سایت در این قسمت توضیح داده می‌شود.


بهترین قیمت

پس از اصالت و کیفیت کالا قیمت مهم‌ترین عامل برای انتخاب فروشنده برای خرید کالا است. از آنجایی که محصولات ما کاملا قانونی خرید و فروش می‌شود و همچنین ضمانت اصالت کالا دارند و سابقه نزدیک به نیم قرن تجربه در تجارت این نوع محصول را داریم، بهترین قیمت بازار را اعلام می‌کنیم. در صورت مشاهده قیمت‌های بالاتر یا پایین‌تر باید به دنبال دلیلی غیر از موضوع قیمت‌گذاری بود. شاید کالا اصالت ندارد، از مبادی غیر قانونی وارد شده و یا سایر دلایل دیگر...

بهترین قیمت


ضمانت اصالت کالا

تمام محصولات فروشگاه شقایق اصل و اوریجینال بوده و هرگز هیچ محصول غیر اصل از این فروشگاه نخواهید خرید. فروشگاه شقایق به مدت نا محدود به شما گارانتی عودت کالای فیک را می‌دهد چون هرگز کالای فیک در این فروشگاه به فروش نرسیده و نخواهد رسید. فروشگاه شقایق مطمئن‌ترین مرکز خرید عطر و لوازم آرایش کشور است.

اصالت کالا


ارسال سریع

سریع‌ترین سرویس حمل و ارسال ککالا از فروشگاه به دست مشتری برای محصولات عزر و ادکلن کشور تنها توسط فروشگاه شقایق ارائه می‌شود! سرعت ارسال کالا از زمان خرید تا زمان تحویل در شهر تهران بین ۲ تا ۴ ساعت است که در سرعت دریافت محصول به روش خرید اینترنتی یک رکورد محسوب می‌شود.

ارسال سریع

به دنبال عطری خاطره‌انگیز می‌گردید که پیدا نمی‌کنید؟سفارش عطر کمیاب